Sklepy i franczyza

Projekt PATA NEGRA powstał z inicjatywy i potrzeby sprowadzenia hiszpańskich produktów tradycyjnych o najwyższej jakości na rynek polski, ze względu zarówno na klienta indywidualnego jak i rosnące zainteresowanie kuchnią śródziemnomorską wśród restauratorów.

PATA NEGRA rozpoczęła swoją działalność w roku 2014 prowadząc niewielki punkt sprzedaży wędlin hiszpańskich na Wrocławskim Bazarze Smakosza. Wraz z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami  w listopadzie 2015 roku PATA NEGRA przeniosła się do zabytkowego budynku Hali Targowej, przy ul. Piaskowej 17.

Rok później we Wrocławiu pojawił się drugi sklep PATA NEGRA również na Hali Targowej, tym razem przy ul. Bajana 1.

PATA NEGRA, ze względu na swój bezpośredni związek z Hiszpanią, reprezentuje najbardziej tradycyjne zakłady produkcji wyrobów hiszpańskich: wędlin, serów, oliwek, oliwy z oliwek, czy chipsów. Wszystkie produkty sprowadzane są bezpośrednio od producentów, co pozwala na osiągnięcie konkurencyjnych cen dla produktów o najwyższej jakości i najlepszym składzie.

PATA NEGRA współpracuje z markami z wielu rejonów Hiszpanii (od Balearów po Kraj Basków) przedstawiając na rynku polskim szerokie spektrum smaków hiszpańskich.

PATA NEGRA wybiera produkty o najlepszej jakości oraz flagowe dla swojego regionu, mając w swojej ofercie wiele wyrobów z tytułem Denominación de Origen Protegida.

FRANCZYZA 

Jeśli interesuje Cię kultura hiszpańska oraz kuchnia śródziemnomorska i szukasz pomysłu na business, który połączy twoją pasję, styl życia i sposób zarabiania zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu zapoznania się z naszą ofertą franczyzowania projektu PATA NEGRA.

aleksandra@patanegra.pl
kom. 506 338 941

 

 

Hala Targowa

Piaskowa 17, 50-359 Wrocław

Sklep PATA NEGRA na Hali Targowej to pierwsze we Wrocławiu miejsce, gdzie można spotkać się ze sztuką krojenia ręcznego hiszpańskiej szynki długodojrzewającej jamón ibérico.

Hala Tęcza

Bajana 1, 54-129 Wrocław

Sklep PATA NEGRA na Hali Tęcza ma w swojej ofercie różnorodne oliwki z Murci. Z każdym zamówieniem staramy się dopasować do Państwa smaków, sprostać oczekiwaniom i zaskoczyć nowościami.