Wyświetlanie 1–9 z 100 wyników

 • Zdjęcia

  Aceites Cazorla, Picual, oliwa z oliwek extra virgin, butelka plastikowa.

  #0000014

  Oliwa z oliwek extra virgin: Aceites Cazorla (Jaen, Andaluzja). Wytłoczona z wyselekcjonowanych owoców oliwki Picual, idealnie sprawdzi się w gotowaniu, wzbogaci smak mięs, sałatek i ryb. Świetnie pasuje również do chleba. Smak i aromat: bardzo wyważony, o średnio intensywnej kwasowości, odpowiedniej dla odmiany Picual. Aromat oliwy jest wyjątkowo intensywny, podkreślając swoje roślinne nuty owocowe, zielonej trawy i świeżego drewna. Pojemność: 1, 3 i 5 litrów.

  Wybierz
 • Zdjęcia

  Aceites Cazorla, Picual, oliwa z oliwek extra virgin, butelka szklana.

  #0000039

  Oliwa z oliwek extra virgin: Aceites Cazorla (Jaen, Andaluzja). Wytłoczona z wyselekcjonowanych owoców oliwki Picual, idealnie sprawdzi się w gotowaniu, wzbogaci smak mięs, sałatek i ryb. Świetnie pasuje również do chleba. Smak i aromat: bardzo wyważony, o średnio intensywnej kwasowości, odpowiedniej dla odmiany Picual. Aromat oliwy jest wyjątkowo intensywny, podkreślając swoje roślinne nuty owocowe, zielonej trawy i świeżego drewna. Pojemność: 0.25, 0.5 i 0.75 ml.

  Wybierz
 • Zdjęcia

  Aceites Cazorla, Picual, oliwa z oliwek extra virgin, puszka.

  #0000040

  Oliwa z oliwek extra virgin: Aceites Cazorla (Jaen, Andaluzja). Wytłoczona z wyselekcjonowanych owoców oliwki Picual, idealnie sprawdzi się w gotowaniu, wzbogaci smak mięs, sałatek i ryb. Świetnie pasuje również do chleba. Smak i aromat: bardzo wyważony, o średnio intensywnej kwasowości, odpowiedniej dla odmiany Picual. Aromat oliwy jest wyjątkowo intensywny, podkreślając swoje roślinne nuty owocowe, zielonej trawy i świeżego drewna. Pojemność: 2.5 i 5 litrów.

  Wybierz
 • Zdjęcia

  Aceites Cazorla, Royal, oliwa z oliwek extra virgin, butelka szklana.

  #0000041

  Oliwa z oliwek extra virgin: Aceites Cazorla (Jaen, Andaluzja). Wytłoczona z wyselekcjonowanych owoców oliwki Royal. Aromat o wykwintnej osobowości, harmonijny smak przypominający świeżość słodkich owoców, z typową dla tej odmiany oliwki niską zawartością goryczki czy kwasowości. Zapach przynosi na myśl sad jabłeczny i świeżo ściętą trawę. Pojemność: 0.25, 0.5, 0.75 ml.

  Wybierz
 • Zdjęcia

  Aceites Cazorla, Royal, oliwa z oliwek extra virgin, puszka.

  #0000042

  Oliwa z oliwek extra virgin: Aceites Cazorla (Jaen, Andaluzja). Wytłoczona z wyselekcjonowanych owoców oliwki Royal. Aromat o wykwintnej osobowości, harmonijny smak przypominający świeżość słodkich owoców, z typową dla tej odmiany oliwki niską zawartością goryczki czy kwasowości. Zapach przynosi na myśl sad jabłeczny i świeżo ściętą trawę. Pojemność: 1, 2.5 i 5 litrów.

  Wybierz
 • Zdjęcia

  Ardibey Mini: ser mieszany wędzony (mały)

  #010092

  Ser wędzony mieszany z mleka krowiego i owczego. Skład: mleko krowie i owcze, podpuszczka, kultury bakterii mlekowych, chlorek wapnia i sól. Powłoka niejadalna. Pochodzenie: Roncal, w prowincji Nawarra, Kraj Basków. Waga: 1,2kg

  Wybierz
 • Zdjęcia

  Ardibey: ser mieszany wędzony

  #001802

  Ser wędzony mieszany z mleka krowiego i owczego. Skład: mleko krowie i owcze, podpuszczka, kultury bakterii mlekowych, chlorek wapnia i sól. Powłoka niejadalna. Pochodzenie: Roncal, w prowincji Nawarra, Kraj Basków. Waga: 3,150kg

  Wybierz
 • Zdjęcia

  Ardiona: ser owczy wędzony

  #000021

  Ser wędzony owczy. Skład: surowe mleko owcze, podpuszczka, kultury bakterii mlekowych, lizozym z białka jaja kurzego, sól. Pochodzenie: Roncal, w prowincji Nawarra, Kraj Basków (Denominación de Origen). Waga: 1,10kg

  Wybierz
 • Zdjęcia

  Cabecero Extra

  #000009

  Karczek długodojrzewający wieprzowy. Skład: karczek wieprzowy, czosnek, sól. Pochodzenie: Salamanka Waga: 1kg

  Wybierz